SKU: PBM36AT5/12-2
Aluminium Centre Drilled AT5 Timing Pulley with Flanges 5mm Pitch 12 Tooth for 25mm Wide Belts - Overall Width 36mm
ex VAT
Equivalent to: M36AT5/12-2 AL 36AT5/12-2
In stock
International Delivery
SKU: PBM36AT5/12-2