SKU: PBM31AT10/19-2
Aluminium Pilot Bore AT10 Timing Pulley with Flanges 10mm Pitch 19 Tooth for 16mm Wide Belts - Overall Width 31mm
ex VAT
Equivalent to: M31AT10/19-2 AL 31AT10/19-2
International Delivery
SKU: PBM31AT10/19-2